Martin Semerád je zpět!

Na prvním závodě jednodenního seriálu Rallysprintu Kopná se po dlouhé odmlce ukáže na českých tratích Martin Semerád.

„Přese všechna má dlouhodobá vyjádření i přesvědčení, že už znovu do závoďáku na českých, mistrovských tratích nesednu, jsem se nechal jednoduše ukecat a když vidím, jaké podmínky pro přípravu i průběh mi kluci z ProtocarsCZ připravili a jak jim záleží na tom, abych se v rámci návratu na trať cítil komfortně, tak jim musím obrovsky poděkovat. Zvažoval jsem to dlouho a nakonec jsem kývnul, že to zkusíme. Chci aby projekt Proto pokračoval dál a ideálně rostl a pokud k tomu má maličkost může nějak pomoci, vždy tomu rád dám šanci. Já i Martina jsme v závoďáku na klasické rz neseděli dlouho, a tudíž ani moc nevíme co od závodu očekávat, nicméně budeme se snažit pobavit sebe a reprezentovat tým ProtocarsCZ a všechny partnery, kteří nám tento start umožnili, co nejlepším způsobem budeme schopni.”

Pár slov ke startu od Martina.

„Start s angažovaným špičkovým pilotem jsme měli v plánu od startu projektu ProtocarsCZ. Většina opravdu rychlých jezdců však již natrvalo zakotvila ve třídě R5. Nechceme vozy třídy Open N srovnávat s R5, tohle porovnání je nesmyslné.

Chceme aby prota byla srovnávána s nejrychlejšími N-ky a případně R4. Máca toho v N-kách dokázal mnoho, včetně vyhraného závodu MS. Na konci minulého roku jsme při testech šotolinové specifikace našeho vozu započali spolupráci a ta se časem posunula až k této zpočátku nemyslitelné metě.

Stejně jako je tomu na společných testech, chceme s Martinem pobavit nejen sebe, ale především české rally fanoušky a přinést něco nového a zajímavého. Zajímavé by mělo být celkové složení posádky, protože jak již mnozí vědí tak vedle Martina se posadí Martina Šlehoferová. Martina kývla na naši nabídku a na Martinovo startech mu bude číst rozpis.

Je nutno říci, že na Martinových plánovaných startech se podílí velké množství lidí, kteří si zaslouží všichni obrovské díky! Na někoho bych jistě zapomněl takže vyzdvihnu pouze jednoho člověka. Je to David Komárek a jeho firma Komvet.

Nebýt jeho obrovské podpory a trpělivosti, je pravděpodobné, že by projekt ProtocarsCZ v lednu zaniknul. Nyní je to přesně naopak a David má na tom mamutí podíl!

Na Kopnou se intenzivně připravujeme a na všechny se moc těšíme.“

Vedoucí projektu ProtocarsCZ Milan Kopka

Obrovské díky patří: 

Komvet

Energon Dobříš

GoPro

Biggest

P1 Racewear

Millers Oils

AFB Motorsport

Vitesse

RallyeDesign

Hasman Klima

VZT Servis

Driving Academy Racing

 

Aktuality

Kontakt

AutoCars - čtyřkolky, náhradní díly Mitsubishi

Sídlo

AUTO CARS
RADEK FÁRA s.r.o.

Dublovice 227
262 51 Dublovice

IČO: 27374998
DIČ: CZ27374998

PRODEJ A PRONÁJEM ZÁVODNÍCH VOZŮ

info@protocars.cz

Provozovna

Dublovice 244
26251 Dublovice

Poslat zprávu

9 + 1 =