O nás

Společnost Auto cars Radek Fára s.r.o., byla založena v roce 2005 od počátku jsme se věnovali prodeji náhradních dílů na vozy Mitsubishi, postupem času, jsme na vlastních pozemcích v Dublovicích, postavili dílny autoservisu a skladové haly na náhradní díly. Jak šel čas, do našeho portfolia přibyl prodej a servis čtyřkolek a náhradních dílů pro ATV. Následovala půjčovna čtyřkolek, kdy jsme právě na vlastních pozemcích, hned vedle dílen, postavili krásnou, 1,5km dlouhou, trať, která je otevřena za jakéhokoli počasí a užijí si na ní malý i velcí. Trať pro nejmenší je samozřejmě sólo.

Od letošního ledna, jsme do nových hal umístili náš nový projekt Protocars.cz. Součástí projektu je i spolupráce s firmou X Shift Gearboxes a tak aktuálně nejnovějším přírůstkem v jedné z hal, je 5ti osé obráběcí centrum a CNC soustruh . Zde se vyrábí převážně komponenty pro X Shift, kvůli jejich rozšiřujícímu se portfoliu, ale také pro naše klienty a samozřejmě nedostupné, nebo vývojové díly pro naše závodní vozy Proto.

Abychom mohli vyhovět všem zákazníkům, investovali jsme nyní do stavby nových prostor pro výrobu, skladování i skvěle vybavené dílny pro servis výhradně soutěžních vozů. Tři nové haly o celkové ploše cca 600m2 nám nyní otevírají nové možnosti. Ve stávajících prostorách u nás najdete mimo jiné myčku, klempírnu, lakovnu, nebo geometrii. Stejně tak si u nás vyrábíme kompozitové díly vysoké kvality. To nám zásadně ulehčuje naší práci. Slovo PROTO má nyní pro nás úplně jiný význam .

Kde nás najdete

Kontakt

AutoCars - čtyřkolky, náhradní díly Mitsubishi

Sídlo

AUTO CARS
RADEK FÁRA s.r.o.

Dublovice 227
262 51 Dublovice

IČO: 27374998
DIČ: CZ27374998

PRODEJ A PRONÁJEM ZÁVODNÍCH VOZŮ

info@protocars.cz

Provozovna

Dublovice 244

26251 Dublovice

Poslat zprávu

13 + 9 =